Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"
Inspektor ds. Szkód Górniczych na powierzchni
Miejsce pracy: Oddział Zakłady Górnicze "RUDNA"
Komórka organizacyjna: Dział Szkód Górniczych
Zakres obowiązków:
Weryfikacja szkód górniczych w zabudowie kubaturowej i infrastrukturze podziemnej, wycena i nadzór napraw szkód. Sporządzanie opinii technicznych i analiz, uzgadnianie dokumentacji. Prowadzenie korespondencji. Praca w systemach informatycznych KGHM.
Wymagania:
  • Wykształcenie: magister inżynier o kierunku budownictwo
  • Dyplom potwierdzający wykształcenie
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń.
  • Obsługa programu do kosztorysowania Norma.
  • 5-cio letni staż pracy w wykonawstwie budowlanym na stanowisku majster, mistrz, kierownik.
  • Podstawowa znajomość geodezji górniczej w zakresie ochrony powierzchni oraz parasejsmiki.
  • Obsługa MicroStation. Obsługa GeoMedia.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcyjno - budowlanym.