Szczegóły oferty


KGHM ZANAM S.A.
KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych.
Nazwa oddziału: KGHM ZANAM S.A.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista Konstruktor Automatyk - praca w Legnicy (ZR/RU)
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. Oddział w Legnicy
Komórka organizacyjna: Dział Rozwoju Maszyn i Urządzeń (ZR/RU)
Zakres obowiązków:
Prowadzenie projektów z zakresu automatyzacji i mechatroniki urządzeń: 1. Programowanie sterowników PLC z uwzględnieniem środowiska CODESYS. 2. Opracowywanie algorytmów i aplikacji systemów automatyki. 3. Analiza i tworzenie systemów wizyjnych i sieci światłowodowych. 4. Czytanie oraz wykonywanie schematów elektrycznych i automatyki. 5. Niezbędne obliczenia projektowe parametrów mających wpływ na bezpieczeństwo. 6. Udział w pracach zespołu projektowego przy wykonywaniu dokumentacji konstrukcyjnej. 7. Udział w uruchamianiu i próbach układów automatyki maszyn i urządzeń. 8. Realizacja Polityki Jakości w Spółce. 9. Prowadzenie wdrożeń produktów. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier o kierunku elektrotechnika lub automatyka i robotyka lub mechatronika
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki pozwalająca na projektowanie układów zasilania i sterowania.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC w środowisku CoDeSys.
  • Znajomość oprogramowania do wspomagania projektowania układów elektrycznych E3 będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe min. 12 m-cy na st. Konstruktor Automatyk.
  • Język Angielski na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość oprogramowania do wspomagania projektowania ukladów elektrycznych: CREO i/lub AutoCAD.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 14/06/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 29/06/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz