Szczegóły oferty

Zagłębie Lubin S.A.
Nazwa oddziału: Zagłębie Lubin S.A.
Pracownik gospodarczo-techniczny
Miejsce pracy: Zagłębie Lubin Spółka Akcyjna
Komórka organizacyjna: Dział Techniczny/Infrastruktura
Zakres obowiązków:
• Bieżąca pielęgnacja boisk i przygotowywanie boisk i stadionu do meczów. • Prace ogrodnicze. • Prace porządkowe na terenach zewnętrznych oraz trybunach stadionu. • Obsługa maszyn i urządzeń do pielęgnacji boisk. • Naprawy ślusarskie i stolarskie oraz prace remontowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe rolnicze/ogrodnicze o kierunku budownictwo lub mechaniczne, ślusarskie/spawalnicze, instalacje elektryczne lub sanitarne itp.
  • • w przypadku osób z wykształceniem innym niż preferowane, wymagany staż pracy na podobnym stanowisku: minimum 12 miesięcy,
  • • dokładność, rzetelność oraz samodzielność,
  • • dyspozycyjność (wymagana praca w weekendy i do późnych godzin wieczornych)
  • • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • • prawo jazdy kategoria B