Nie możesz aplikować - oferta zakończona.

Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
SPRZEDAWCA - UMOWA NA ZASTĘPSTWO
Miejsce pracy: Legnica
Komórka organizacyjna: Centrum Handlowe "Galeria Wnętrz" DH 20
Zakres obowiązków:
1) Obsługa klienta w zakresie sprzedaży detalicznej mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, 2) Realizowanie miesięcznych planów sprzedaży, 3) Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów w galerii, 4) Obsługa kasy fiskalnej, 5) Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie
  • Wymagany staż: 6 miesięcy
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 01/06/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 08/06/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz