Szczegóły oferty


KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Zakłady Wzbogacania Rud
Poszukuje osoby na stanowisko:
Ślusarz, mechanik
Miejsce pracy: Polkowice, Rudna, Lubin
Komórka organizacyjna: Oddział Utrzymania Ruchu Mechanicznego
Zakres obowiązków:
Realizacja zadań Działu Mechanicznego oraz kontrola parametrów pracy i stanu technicznego maszyn i urządzeń przeróbczych praz instalacji technologicznych. Prowadzenie gospodarki zaopatrzeniowej w części i elementy zamienne oraz materiały do utrzymania ruchu. Prowadzenie wewnętrznej gospodarki magazynowej, ewidencji przychodów i rozchodów i części zamiennych, dystrybucja i rozchód środków smarnych. Wykonywanie innych prac mechanicznych jak konserwacja, wymiana części zamiennych i regeneracja podzespołów oraz wykonywanie innych prac naprawczych w obszarze utrzymania ruchu. Planowa konserwacja maszyn i urządzeń przeróbczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe preferowane średnie techniczne o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • staż pracy m.in. 3 lata
  • wiedza branżowa (znajomość budowy i funkcjonowania maszyn, dobra znajomość rysunku technicznego oraz posługiwanie się schematami)
  • umiejetność właściwej oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń, przyrządów i narzędzi
  • znajomośc metodologii Lean (TPM, 5S, OEE)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność / umiejętność pracy w zespole
  • organizacja i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • samodyscyplina, systematyczność, rzetelność i podzielność uwagi
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 01/06/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 06/07/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz