Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. handlowych - Umowa na zastępstwo
Miejsce pracy: Zakład Produkcji Elektromechanicznej w Sobinie
Komórka organizacyjna: Zespół Handlu
Zakres obowiązków:
1) Prowadzenie działań handlowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, 2) Udział w tworzeniu planów produkcyjnych, zaopatrzeniowych i sprzedaży, 3) Zamawianie i sprowadzanie materiałów produkcyjnych w oparciu o plan zaopatrzenia, 4) Poszukiwanie nowych odbiorców i alternatywnych źródeł dostaw, 5) Nadzorowanie realizacji zamówień od klientów, 6) Sporządzanie ofert handlowych, 7) Analiza cen zakupu, analizy marketingowe, badanie rynku, 8) Wystawianie i nadzór merytoryczny nad dokumentami magazynowymi. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: magister inżynier o kierunku techniczny lub ekonomiczny
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Doświadczenie w logistyce w firmach produkcyjnych
  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office
  • Znajomość programów klasy MRP
  • Język Angielski na poziomie B2
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 29/05/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/06/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz