Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Głogów
pracownik produkcji (HM "Głogów")
Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Komórka organizacyjna: Wydziały produkcyjne HM "Głogów"
Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń i procesów na wydziałach produkcyjnych HMG: wydział przygotowania wsadu, wydział pieca zawiesinowego, wydział pieca elektrycznego i konwertorów, wydział pieców anodowych, wydział odlewni form i kesonów, wydział elektrorafinacji, wydział metali szlachetnych, wydział ołowiu, wydział kwasu siarkowego oraz na wydziale kontroli jakości
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku techniczny lub pokrewny
  • zdolność do pracy o dużym wysiłku fizycznym i w trudnym środowisku pracy, z zastosowaniem środków ochrony BHP
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • zdolność do pracy w systemie trzyzmianowym ciągłym
  • uprawnienia do obsługi suwnic I S ( dodatkowy atut uprawnienia I S specjalne - suwnicowe lejnicze/chwytakowo-chwytnikowe)
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • inne uprawnienia: np. energetyczne, spawalnicze