Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Sztygar zmianowy urządzeń elektrycznych pod ziemią
Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. - Kopalnie KGHM (ZG Rudna, ZG Lubin, ZG Polkowice-Sieroszowice)
Komórka organizacyjna: KRG Rudna, KRM
Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za właściwą i bezpieczną organizację prac, • Prowadzenie robót i eksploatacji urządzeń elektrycznych pod ziemią, • Sprawowanie kontroli prac podległych pracowników. Wybranemu kandydatowi oferujemy: • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym rozbudowany system premiowania), • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie, • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, • Ciekawe wyzwania zawodowe, • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in.: - świadczenie wypoczynkowe, tzw. „wczasy pod gruszą”, - zapomogi świąteczne, - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe, • Dofinansowanie do dojazdów pracowniczych, • Pakiet medyczny, • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier o kierunku elektrotechnika lub elektronika i telekomunikacja
  • • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • • Znajomość aktualnych przepisów Prawa Geologicznego i Górniczego,
  • • Predyspozycje do pracy w trudnych warunkach.
  • • Zatwierdzenia kwalifikacji osoby dozoru ruchu specjalności elektrycznej – maszyn i urządzeń dołowych,
  • • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • • Dyspozycyjność,
  • • Dobra znajomość obsługi komputera.