Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Zakres obowiązków:
1) Monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, 2) Bieżące wsparcie firmy w zakresie ochrony danych osobowych, 3) Nadzorowanie oraz przeprowadzanie audytów dotyczących przestrzegania zasad przetwarzania danych osobowych oraz informowaniem o obowiązkach w związku z RODO i przepisami krajowymi, 4) Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie ochrony danych osobowych, 5) Opracowywanie i aktualizacja dokumentów, procedur, wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych, 6) Analiza projektów i umów pod kątem przepisów o ochronie danych osobowych, 7) Współpraca z innymi działami firmy. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawowe + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karat multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy, 6) PPE (Pracowniczy Program Emerytalny), 7) Przyjazną atmosferę w pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: licencjat lub magister o kierunku ekonomia lub prawo
  • Wymagany staż: 2 lata
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych
  • Dokładność i skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Język Angielski na poziomie B2
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 29/10/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 04/11/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz