Szczegóły oferty

POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jest przedsiębiorstwem transportowym świadczącym usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego, przy użyciu własnych wagonów i lokomotyw. Dodatkowo POL-MIEDŹ TRANS prowadzi działalność w zakresie napraw taboru kolejowego. Spółka wykonuje usługi kolejowe na zewnętrznych liniach kolejowych sieci PKP PLK S.A. oraz obsługuje bocznice kolejowe Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. POL-MIEDŹ TRANS istnieje na rynku blisko 50 lat i zatrudnia około 730 wykwalifikowanych pracowników.
Nazwa oddziału: POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
Maszynista Pojazdów Trakcyjnych
Miejsce pracy: Sieć PKP PLK S.A/Cała Polska
Komórka organizacyjna: Wydziały Kolejowe
Zakres obowiązków:
Obsługa pojazdów trakcyjnych w sposób gwarantujący bezpieczeństwo, Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego, Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji, Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej.
Wymagania:
  • Kwalifikacje na stanowisko Maszynista Pojazdów Trakcyjnych: Licencja i Świadectwo maszynisty
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i dyspozycyjną,
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • Mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska: Rewident Taboru, Ustawiacz, Kierownik Pociągu