Szczegóły oferty


POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jest przedsiębiorstwem transportowym świadczącym usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego, przy użyciu własnych wagonów i lokomotyw. Dodatkowo POL-MIEDŹ TRANS prowadzi działalność w zakresie napraw taboru kolejowego. Spółka wykonuje usługi kolejowe na zewnętrznych liniach kolejowych sieci PKP PLK S.A. oraz obsługuje bocznice kolejowe Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. POL-MIEDŹ TRANS istnieje na rynku blisko 50 lat i zatrudnia około 730 wykwalifikowanych pracowników.
Nazwa oddziału: POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Dział Infrastruktury i Elektroenergetyczny
Zakres obowiązków:
Montowaniem sieci telekomunikacyjnych, zajmujących się budową i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych (kanalizacji kablowej, rurociągów kablowych, kabli ziemnych i kanałowych oraz napowietrznych) działanie w oparciu o przepisy prawa budowlanego i telekomunikacyjnego, Montowaniem instalacji telekomunikacyjnych, zajmujących się budową i eksploatacją instalacji telefonicznych, teleinformatycznych, telewizji kablowej, antenowych, sygnalizacyjnych itp., działanie w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów, Montowaniem urządzeń telekomunikacyjnych, zajmujących się montażem i eksploatacją abonenckich urządzeń telekomunikacyjnych różnego rodzaju (aparaty, centralki abonenckie, terminale, modemy itp.) w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów, Pracownicy na stanowiskach specjalistów ds. urządzeń telekomunikacyjnych zajmują się obsługą serwisową abonenckich urządzeń telekomunikacyjnych różnego rodzaju (aparaty, centralki abonenckie, terminale, modemy itp.) działając w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Uprawnienia do pracy na urządzeniach pod napięciem SEP E,
  • Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia,
  • Odpowiedzialność, rzetelność,
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 28/10/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 31/10/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz