Szczegóły oferty


KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin"
Poszukuje osoby na stanowisko:
Elektromonter warsztatowy – pod ziemią Zakłady Górnicze Lubin
Miejsce pracy: Zakłady Górnicze Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Energetyczny - ME
Zakres obowiązków:
Realizacja zadań mających na celu zapewnienie przesyłu i dostawy energii elektrycznej do grup odbiorców w podległym obszarze działania na dole kopalni, w szczególności dla maszyn i urządzeń ciągu technologicznego w wyznaczonym obszarze działania - pod nadzorem uprawnionego elektromontera. Budowanie infrastruktury elektrycznej zgodnie z potrzebami odbiorców, wykonywanie wymaganych przeglądów urządzeń i sieci, lokalizacja i usuwanie skutków awarii w sieciach i urządzeniach w wyznaczonym obszarze działania - pod nadzorem uprawnionego elektromontera.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku: elektryk, elektronik, elektroenergetyk, mechatronik, informatyk, automatyk i pokrewne.
  • Wiedza, praktyka i doświadczenie z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, informatyki.
  • Znajomość układów elektrycznych, elektronicznych, sterowania i automatyki oraz umiejętność tworzenia i prowadzenia dokumentacji technicznej w tym zakresie.
  • SEP.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 29/10/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 30/11/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz