Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od blisko 30 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Robotnik gospodarczo-transportowy (Pracownik myjni samochodowej)
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Zespół Realizacji Przewozów
Zakres obowiązków:
1) Obsługa automatycznej myjni samochodowej, 2) Obsługa myjki wysokociśnieniowej typu "karcher", 3) Pielęgnacja terenów zielonych w obrębie bazy autobusowej, 4) Dbanie o czystość ciągów komunikacyjnych oraz terenu bazy, 5) Wykonywanie innych poleceń przełożonego, 6) Praca w systemie zmianowym. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagany staż: 3 miesiące
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 30/10/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 03/11/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz