Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Wydział Przewozów Osobowych w Lubinie
Komórka organizacyjna: Kierowcy Autobusów
Zakres obowiązków:
Realizacja linii pracowniczych oraz krajowych przewozów okazjonalnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagany staż: 6 miesięcy
  • obsługa tachografu cyfrowego
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualne prawo jazdy kat. D
  • ważne świadectwo kwalifikacji
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 26/07/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/08/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz