Szczegóły oferty

„Energetyka” sp. z o.o.
„Energetyka” sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., prowadzi działalność w obszarze produkcji, przesyłu, dystrybucji energii elektrycznej oraz ciepła, produkcji wody pitnej i przemysłowej, oczyszczania ścieków, unieszkodliwiania odpadów, obrotu produktami naftowymi oraz usług operatorskich.
Nazwa oddziału: „Energetyka” sp. z o.o.
Maszynista kotłów-palacz
Miejsce pracy: Wydział EC-4 Legnica na terenie Huty Miedzi Legnica
Komórka organizacyjna: Wydział EC-4 Legnica
Zakres obowiązków:
- obsługa kotłów parowych wraz z instalacjami i - urządzeniami pomocniczymi, - obsługa układu nawęglania, - obsługa układu odżużlania, - obsługa układu odpylania, odbioru i magazynowania popiołu. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień, - rozbudowany system premiowania, - możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, dopłaty do imprez integracyjnych, wycieczek, kolonii i obozów dla dzieci, karty multisport, - możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, - dodatkowe wynagrodzenie – nagrodę branżową, - dopłatę do dojazdów pracowniczych, - abonamentową opiekę medyczną (również dla współmałżonków), - preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku energetyka lub mechanika
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu energetyki cieplnej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • brak przeciwwskazań do pracy zmianowej
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w działaniu
  • zdolność podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacjach stresowych
  • umiejętność obsługi komputera