Szczegóły oferty


KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji
Poszukuje osoby na stanowisko:
Administrator Aplikacji i Systemów GIS
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Wsparcia Obszaru GIS
Zakres obowiązków:
Pełnienie roli Administratora Aplikacji i Systemów GIS. Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień występujących w zakresie powierzonych do wykonania zadań. Prowadzenie prac administracyjnych w zakresie wykonywania procedur eksploatacyjnych oraz obsługi sytuacji awaryjnych dla aplikacji i systemów w obszarze GIS. Udział w projektach, pracach analityczno-projektowych, rozwojowych oraz wdrożeniowych związanych z aplikacjami i systemami w obszarze GIS. Opracowywanie rozwiązań informatycznych na potrzeby obsługi doraźnych potrzeb Użytkowników. Współpraca z innymi Pracownikami Oddziału przy realizacji zadań związanych z administracją, eksploatacją i optymalizacją aplikacji i systemów w obszarze GIS. Tworzenie i utrzymywanie, zgodnie z przyjętymi standardami, dokumentacji w zakresie prowadzonych prac.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyczny i pokrewne, Systemy Informacji Przestrzennej i pokrewne, Matematyczny)
  • Doświadczenie w analityce wymagań, projektowaniu systemów informatycznych oraz dokumentowaniu tych prac
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych z roszerzeniem Spatial
  • Doświadczenie w pracy z Systemami Informacji Przestrzennej oraz narzędziami CAD
  • Umiejętność tworzenia zapytań do baz danych Oracle (z roszerzeniem Spatial) oraz MS SQL
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami systemów informatycznych
  • Język Angielski na poziomie B1
  • Umiejętność tworzenia rozszerzeń do oprogramowania Bentley
  • Umiejętność projektowania procesów wymiany danych z użyciem FME (Feature Manipulation Engine)
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 06/09/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/09/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz