Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Cieśla na powierzchni
Miejsce pracy: Rejon LGOM
Komórka organizacyjna: KRB
Zakres obowiązków:
- Montaż szalunków, szalowanie tradycyjne i systemowe. Wybranemu kandydatowi oferujemy: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym bogaty pakiet świadczeń socjalnych). - Stabilną pracę w rozwijającej się firmie. - Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego. - Ciekawe wyzwania zawodowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub techniczne o kierunku budownictwo lub pokrewne
  • - Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata.
  • - Umiejętność montażu szalunków systemowych np. PERI, ULMA.
  • - Umiejętność obsługi elektronarzędzi, tj.: szlifierki kątowej, wiertarki, pilarki stacjonarnej, przecinarki, itp.
  • - Umiejętność montażu rusztowań systemowych.
  • - Dopuszczenia do pracy na wysokości pow. 3,0 m.