Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Elektromonter na powierzchni (Kierownictwo Robót Wiertniczych Powierzchniowych)
Miejsce pracy: Cała Polska
Komórka organizacyjna: KRWP
Zakres obowiązków:
- Prace montażowe oraz demontażowe na wiertni. - Utrzymanie ruchu. - Prowadzenie dokumentacji urządzeń elektrycznych. - Przeglądy i konserwacje. Wybranemu kandydatowi oferujemy: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym bogaty pakiet świadczeń socjalnych). - Stabilną pracę w rozwijającej się firmie. - Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego. - Ciekawe wyzwania zawodowe.
Wymagania:
  • - Wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe).
  • - Uprawnienia elektryczne do 1 kV.
  • - Chęci do podjęcia pracy w delegacji w systemie zmianowym.