Szczegóły oferty


Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Elektromonter na powierzchni
Miejsce pracy: Rejon LGOM
Komórka organizacyjna: KRB
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie instalacji elektrycznych na budowach zgodnie z dokumentacją techniczną. - Wykonywanie i obsługa instalacji zasilania placów budów. - Wykonywanie bieżących przeglądów, napraw i remontów urządzeń i instalacji elektrycznych. - Wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych, kontrolnych i odbiorowych. - Wykonywanie robót prawidłowo i bezpiecznie, przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp, instrukcji i zarządzania oraz ustaleń wynikających z planu ruchu i dokumentacji technicznej. Wybranemu kandydatowi oferujemy: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym bogaty pakiet świadczeń socjalnych). - Stabilną pracę w rozwijającej się firmie. - Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego. - Ciekawe wyzwania zawodowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub techniczne o kierunku elektrycznym
  • - Kwalifikacje w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV.
  • - Dyspozycyjność i zaangażowania w powierzone obowiązki.
  • - Umiejętność pracy w zespole.
  • - Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 31/12/2018
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 06/02/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz