Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Cedynia
Starszy specjalista ds. zarządzania majątkiem
Miejsce pracy: KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi "Cedynia"
Komórka organizacyjna: Dział Ochrony Środowiska i Zarządzania Majątkiem
Zakres obowiązków:
zgodny z kartą stanowiskową pracy Starszego specjalisty ds. zarządzania majątkiem
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • staż pracy min. 10 lat
  • znajomość ustawy o podatkach i opłatach lokalnych
  • znajomość zasad gospodarki nieruchomościami
  • wiedza w zakresie ubezpieczeń majątku
  • wiedza w zakresie gospodarki środkami trwałymi
  • studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami