Szczegóły oferty

MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Zastępca Dyrektora ds. Produkcji - Kierownik Wydziału Produkcji
Miejsce pracy: Zakład Produkcji Elektromechanicznej w Sobinie
Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji
Zakres obowiązków:
1. Kierowanie procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa. 2. Współpraca z Dyrektorem Zakładu Produkcji oraz Zastępcą Dyrektora ds. Handlowych i zespołem managerów poszczególnych działów. 3. Organizacja produkcji, wdrażanie procedur produkcyjnych. 4. Nadzór nad procesami planowania produkcji. 5. Nadzór nad dokumentacją techniczną wydziału produkcyjnego. 6. Zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także planowanie i nadzór nad budżetem. 7. Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier o kierunku elektrotechnika lub techniczny
  • Wymagany staż: 3 lata
  • Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym, począwszy od planowania, po końcowy odbiór jakościowy produktów
  • Język Angielski na poziomie B1
  • Wymagania na stanowisku umieszczono w komentarzu