Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Kierownik Działu Kadr
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: PK
Zakres obowiązków:
•Realizacja zadań w ramach procesów zdefiniowanych i funkcjonujących w Przedsiębiorstwie w obszarze administracji kadrowej, rekrutacji i rozwoju pracowników. •Obsługa wszelkich spraw z zakresu przepisów prawa pracy oraz dokumentów wewnętrznych związanych z organizacją Przedsiębiorstwa. •Współpraca z firmami szkoleniowymi, szkołami, uczelniami, organizatorami studiów. •Obsługa systemów informatycznych dostępnych i używanych w Spółce tj. SAP, CRM– w zakresie nadanych uprawnień. •Sumienne, staranne, sprawne i bezstronne wykonywanie powierzonych zadań. •Realizacja innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub inne osoby uprawnione. •Obsługa wszelkich spraw z zakresu przepisów prawa pracy i zatwierdzanie dokumentów w zakresie udzielonego pełnomocnictwa przez Zarząd Spółki. •Dbałość o rozwój pracowników i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Kadr.
Wymagania:
  • Wykształcenie: licencjat inżynier, magister o kierunku zarządzanie i marketing lub prawo, ekonomia
  • Wymagany staż: 5 lat
  • Wykształcenia wyższego prawniczego, ekonomicznego lub z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa: Kodeksu Pracy, Prawa Geologicznego i Górniczego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 5 lata.
  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych i ich przetwarzania.
  • Obsługa programów tj. SAP, CRM, MS Office (Word, Excel).
  • Ponadprzeciętnych umiejętności interpersonalnych tj. komunikatywność, praca zespołowa, negocjacje, mediacje.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, rzetelność.
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, odpowiedzialność za powierzone zadania i dochowywanie tajemnicy służbowej i przedsiębiorstwa.
  • Chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.