Szczegóły oferty


KGHM ZANAM S.A.
KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych.
Nazwa oddziału: KGHM ZANAM S.A.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Kierowca - Rozdzielca
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. - Kopalnie KGHM Polska Miedź S.A.
Komórka organizacyjna: Wydział Serwisu SMG p/z (TS)
Zakres obowiązków:
1. Dostawa części zamiennych do klientów KGHM ZANAM S.A. na terenie Polski. 2. Dostawa części zamiennych od producentów/dystrybutorów współpracujących z KGHM ZANAM S.A. na terenie Polski. 3. Rozwożenie korespondencji, dokumentacji. 4. Odbieranie i zatwierdzanie części z magazynów KGHM ZANAM S.A. 5. Kontrola nad dokumentacją dotyczącą towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie.
  • Wymagany staż: 6 miesięcy
  • Prawo jazdy kat. B lub kat. C.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 16/12/2018
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 07/01/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz