Szczegóły oferty

KGHM ZANAM S.A.
KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych.
Nazwa oddziału: KGHM ZANAM S.A.
Ślusarz Mechanik Operator SMG pod ziemią
Miejsce pracy: Kopalnie KGHM
Komórka organizacyjna: Dział Robót Montażowych p/z
Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie wszelkich prac montażowych pod ziemią. 2. Zabudowa i demontaż maszyn i urządzeń. 3. Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń górniczych. 4. Przeglądy, konserwacje i naprawy samojezdnych maszyn górniczych. 5. Obsługa samojezdnych maszyn górniczych zgodnie z ich przeznaczeniem oraz DTR. 6. Prowadzenie Książki Pracy Maszyn. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.
Wymagania:
  • Wykształcenie ponadpodstawowe techniczne
  • Ukończony kurs operatora SMG pod ziemią