Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"
Elektromonter na powierzchni - ME
Miejsce pracy: O/ZG "Polkowice - Sieroszowice"
Komórka organizacyjna: Dział Energetyczny - ME
Zakres obowiązków:
Eksploatacja stacji transformatorowo - rozdzielczych na powierzchni.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o specjalności elektrycznej lub pokrewnej: automatyka, elektroenergetyka, elektromechanika, elektronika, maszyny i urządzenia elektryczne.
  • Wymagany tytuł zawodowy.
  • Świadectwo kwalifikacyjne upoważniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV lub powyżej w zakresie obsługi, konserwacji remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym;
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku;
  • Znajomość układów sterowania i systemów automatyki oraz podstawowych technik pomiarowych.