Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. budowlanych
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Zespół Utrzymania Ruchu i Inwestycji
Zakres obowiązków:
1) prowadzenie spraw związanych z pracami inwestycyjnymi i remontami obiektów budowlanych, a w szczególności: - przeprowadzanie wymaganej w Spółce procedury: Wyboru Wykonawcy Robót Inwestycyjnych i Remontowych (wywołanie ofert, przygotowanie i prowadzenie konkursów ofert, negocjacji i przetargów z wykonawcami robót), - przygotowanie umów i zleceń na wykonanie robót budowlanych, remontowych i konserwacyjnych w trybie przyjętym w Spółce, - prowadzenie bezpośredniego nadzoru inwestorskiego nad przebiegiem robót inwestycyjnych i remontowych, zgodnie z prawem budowlanym, - organizowanie odbiorów końcowych nadzorowanych robót inwestycyjnych remontowych, - weryfikacja faktur, rachunków oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego, - samodzielne wykonywanie oraz weryfikowanie kosztorysów inwestorskich w programie NormaPro i innych, opracowywanie dokumentacji w programie AutoCad.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier o kierunku budownictwo lub energetyka
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • dyplom ukończenia studiów wyższych
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 22/08/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 27/08/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz