Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Menedżer ds. Kreowania Ekspozycji (Visual Merchandising Manager)
Miejsce pracy: Legnica
Komórka organizacyjna: Zespół Obrotu Artykułami Przemysłowymi
Zakres obowiązków:
1) Wdrażanie standardów Visual Merchandisingu, 2) Przestrzeganie standardów VM, 3) Przygotowanie aranżacji witryn i ekspozycji wnętrz salonów meblowych, 4) Przekazywanie wiedzy i standardów VM pracownikom salonów w zakresie zasad ekspozycji towarów, 5) Monitorowanie pracy sklepów w tym zakresie, 6) Analiza działań konkurencji oraz trendów w branży. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: magister o kierunku inne
  • Wymagany staż: 5 lat
  • Kursy projektowania
  • Znajomość programów graficznych np. COREL DRAW
  • Znajomość standardów ekspozycji mebli
  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność, zmysł artystyczny
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 20/04/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 04/05/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz