Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Elektromonter na powierzchni
Miejsce pracy: LGOM
Komórka organizacyjna: Kierownictwo Robót Budowalnych (KRB)
Zakres obowiązków:
• wykonywanie instalacji elektrycznych na budowach zgodnie z dokumentacją techniczną, • wykonywanie i obsługa instalacji zasilania placów budów, • wykonywanie bieżących przeglądów, napraw i remontów urządzeń i instalacji elektrycznych, • wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych, kontrolnych i odbiorowych, • wykonywanie robót prawidłowo i bezpiecznie, przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp, instrukcji i zarządzania oraz ustaleń wynikających z planu ruchu i dokumentacji technicznej. Wybranemu kandydatowi oferujemy: • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym bogaty pakiet świadczeń socjalnych), • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie, • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, • Ciekawe wyzwania zawodowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe , techniczne o kierunku elektrotechnika lub elektronika i telekomunikacja, energetyka
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • kwalifikacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV,
  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.