Szczegóły oferty


INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Nadsztygar mechaniczny ds. maszyn i urządzeń dołowych, rzeczoznawca ds. urządzeń technicznych pod ziemią
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Oddział Badań Maszyn i Urządzeń Technicznych (PU)
Zakres obowiązków:
wykonywanie pomiarów i badań na powierzchni i pod ziemią, przeprowadzanie odbiorów technicznych maszyn i urządzeń górniczych, wykonywanie dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami na nośniku papierowym i w formie elektronicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier - wyższe techniczne specjalności mechanicznej
  • uprawnienia: kwalifikacje osoby wyższego dozoru ruchu- specjalności mechanicznej ( 5 lat praktyki ) lub stopień naukowy doktora ( nie mniej niż 5 lat praktyki naukowej),
  • doświadczenie z zakresu maszyn i urządzeń mechanicznych, norm i przepisów prawnych, polskich norm.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 16/06/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 24/06/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz