Szczegóły oferty

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Specjalista ds. konstrukcji urządzeń elektrycznych pod ziemią
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Rozwoju (HE)
Zakres obowiązków:
- projektowanie rozdzielnic nn, stacji transformatorowych, instalacji elektrycznych, - dobór aparatury dla prowadzonych projektów, - opracowanie dokumentacji technicznej, - udział w uruchomieniach instalacji elektrycznych i automatyki, - współpraca z działami produkcji i uruchomienia, - wprowadzanie poprawek do istniejących dokumentacji i projektów związanych z branżą automatyki oraz elektryczną.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier (mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku) o kierunku elektrotechnika
  • wiedza z zakresu urządzeń elektroenergetycznych,
  • umiejętność czytania elektrycznych schematów ideowych,
  • znajomość aparatury łączeniowej nn,
  • znajomość programu AutoCAD pozwalająca na edycję schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będą znajomość: podstaw automatyki ( sterowniki PLC) , SEE Electrical oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.