Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.
Nazwa oddziału: PeBeKa S.A.
Specjalista ds. kontroli jakości na powierzchni
Miejsce pracy: Łagoszów Mały - Szyb SW-IV
Komórka organizacyjna: Dział Kontroli Jakości (ZJ)
Zakres obowiązków:
• udział w odbiorach jakościowych, • kontrola przedprodukcyjna u poddostawców, • dokonywania odbiorów zgodnie z wymaganiami norm z serii PN – EN 1090-1; -2; -3; -4; -5. • ocena merytoryczna dokumentów jakościowych, • nadzór nad jakością wykonywanych prac u poddostawców, • nadzór nad dokumentami i zapisami dotyczącymi realizacji zadań produkcyjnych, • przegląd dokumentacji technicznej pod kątem wymagań norm, • kontrola na wydziale produkcyjnym w Spółce, • gotowość do odbywania podróży służbowych, • kontrola narzędzi pomiarowych. Wybranemu kandydatowi oferujemy: • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (w tym bogaty pakiet świadczeń socjalnych), • stabilną pracę w rozwijającej się firmie, • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, • ciekawe wyzwania zawodowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie: inżynier o kierunku mechanika i budowa maszyn lub budownictwo
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • • biegłej znajomości rysunku technicznego,
  • • znajomości technik pomiarowych elementów i konstrukcji wielkogabarytowych spawanych,
  • • znajomość systemów jakości opartych na normach: ISO 9001:2015, ISO 3834-2,
  • • podstawowej znajomości z zakresu spawalnictwa.
  • Język Angielski na poziomie B1
  • • umiejętność dokonywania rzetelnej oceny i formułowania opinii,
  • • zdolność do pracy pod presją czasu.