Szczegóły oferty

KGHM ZANAM S.A.
KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych.
Nazwa oddziału: KGHM ZANAM S.A.
Kierowca samochodu (kat. C+E) - transport krajowy
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Dział Transportu i Spedycji (ZC)
Zakres obowiązków:
KGHM ZANAM S.A. 1. Kierowanie zestawem pojazdów (ciągnik + naczepa) w ruchu krajowym. 2. Wykonywanie obsługi codziennej pojazdu. 3. Nadzorowanie załadunku i rozładunku w celu zapewnienia równomiernego rozmieszczenia ładunku. 4. Zabezpieczenie przewożonego na naczepie ładunku przed zniszczeniem oraz przemieszczaniem się w czasie jazdy. 5. Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji dotyczącej pojazdu oraz przewożonego towaru. 6. Usuwanie drobnych usterek samochodu i naczepy. 7. Pomoc przy wymianie koła (ciągnika i naczepy). 8. Tankowanie i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych. 9. Obsługa tachografu cyfrowego. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Prawo jazdy kategorii C+E (aktualny kurs na przewóz rzeczy).
  • Karta kierowcy.
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy na zestawach z naczepą samowyładowczą.