Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Operator Produkcji
Miejsce pracy: Zakład Produkcji Elektro-Mechanicznej w Sobinie
Komórka organizacyjna: PW-W1
Zakres obowiązków:
1) obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, 2) kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, 3) dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, 4) realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych, 5) zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń, 6) wypełnianie dokumentacji związanej z potrzebą ewidencji, 7) przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
  • zdolności manualne
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 26/08/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 02/09/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz