Szczegóły oferty

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Inspektor ds. badań maszyn, urządzeń i instalacji pod ziemią
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej i Badań Elektrycznych (PK)
Zakres obowiązków:
- wykonywanie badań elektrycznych maszyn i urządzeń górniczych, - wykonywanie badań kompatybilności elektromagnetycznej, - sporządzanie sprawozdań i protokołów z badań, - opiniowanie branżowych rozwiązań technicznych, - postępowanie zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania, metodami badawczymi, przepisami i normami technicznymi, - wykonywanie pomiarów urządzeń na zgodność z normami EMC, - rozwiązywanie problemów EMC na etapie projektowania oraz podczas testów, - odpowiedzialność za zagadnienia EMC, - sporadyczne wykonywanie branżowych prac badawczych pod ziemią.
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne o kierunku elektrotechnika lub energetyka, automatyka lub pokrewne
  • Wymagany staż: 2 lata
  • Uprawnienia SEP, kat. E1 (do 1 kV),
  • Uprawnienia kontrolno-pomiarowe,
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz innej dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i skrupulatność działania,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 – Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących,
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych,
  • Wiedza na temat norm z zakresu EMC,
  • Znajomość zagadnień z zakresu EMC/EMI,
  • Uprawnienia SEP, kat. D1 oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym,
  • Wiedza z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej (EMC),
  • Umiejętność programowania w środowisku LabView,
  • Wiedza z zakresu systemów oceny zgodności, wymagań normatywnych i przepisów branżowych,
  • Wiedza z zakresu metrologii,
  • Znajomość środowiska AutoCAD.