Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Galeria Wnętrz Mercus w Polkowicach
Zakres obowiązków:
1) przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru, 2) prowadzenie dokumentacji magazynowej, 3) montowanie mebli i ustawianie ekspozycji na obiekcie, 4) realizacja usług dostarczania, wnoszenia i montażu mebli u klientów, 5) realizacja napraw reklamacyjnych.
Wymagania:
  • umiejętność montażu mebli
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 30/04/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 06/05/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz