Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Sprzedawca - Kasjer
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Centrum Zaopatrzenia Budownictwa
Zakres obowiązków:
1) sprzedaż materiałów budowlanych, 2) obsługa Kasy fiskalnej i programów sprzedażowych, 3) ustalanie cen sprzedaży, 4) tworzenie dokumentów kasowych i rozliczanie kasy, 5) zdawanie utargów dziennych do konwoju, 6) dbanie o wygląd placówki handlowej i ekaspozycji towarowej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • znajomośc obsługi kasy fiskalnej
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 23/04/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 25/04/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz