Szczegóły oferty

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Elektromonter pod ziemią
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Oddział Produkcji (TR)
Zakres obowiązków:
montaż urządzeń, podzespołów i wykonywanie połączeń elektrycznych na podstawie dokumentacji, drobne prace mechaniczne, uruchamianie układów elektrycznych i pomiarowych systemów automatyki, udział w pracach uruchomieniowych, rozwiązywanie problemów technicznych (rozpoznawanie i analizowanie błędów, analiza uszkodzeń).
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne)
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz innej dokumentacji konstrukcyjnej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • uprawnienia SEP kat. E ( do 1 kV)
  • prawo jazdy kat. B.