Szczegóły oferty

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Monter urządzeń łączności pod ziemią
Miejsce pracy: Oddziały Górnicze KGHM Polska Miedź S.A.
Komórka organizacyjna: Oddział Radiokomunikacji Dołowej (TZ)
Zakres obowiązków:
Rozbudowa i serwisowanie „Systemu łączności radiowej DOTRA” w Oddziałach Górniczych KGHM Polska Miedź S.A.
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie lub zawodowe techniczne, wyższe.