Szczegóły oferty

MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Specjalista ds. Gospodarki Towarowej i Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Dział Gospodarki Towarowej i Inwentaryzacji
Zakres obowiązków:
1) Przeprowadzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami inwentaryzacji składników majątkowych (w tym również zapasów znajdujących się w magazynach dołowych), 2) Prowadzenie dokumentacji prac inwentaryzacyjnych, 3) Analiza zapasów, między innymi pod kątem ujawniania zapasów nadmiernych lub zbędnych. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy Program Emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Dokładność i skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją
  • Znajomość obsługi MS Office