Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji
Starszy Specjalista ds. Koordynacji Księgowej
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Wydział Ekonomiczny
Zakres obowiązków:
Weryfikacja formalna, rachunkowa, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych w systemie SAP. Podatkowa i bilansowa ocena i kwalifikacja zdarzeń gospodarczych. Sporządzanie sprawozdań z zakresu podatków, PFRON, majątku trwałego. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Sporządzanie raportów na potrzeby sprawozdawczości i audytów
Wymagania:
  • Wykształcenie: magister o kierunku ekonomia
  • Wymagany staż: 5 lat
  • Znajomość systemu SAP
  • Umiejętność i doświadczenie przy księgowaniu dokumentów finansowo-księgowych
  • Znajomość analizy ekonomicznej opłacalności
  • Doświadczenie w budżetowaniu kosztów
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Staż pracy minimum 5 lat
  • Język Angielski na poziomie B1
  • Umiejętność syntezy, agregacji i analizy danych finansowo-księgowych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i przekonywania
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Konsekwencja w działaniu
  • Znajomość ITIL
  • Samodzielność i zaangażowanie