Szczegóły oferty

MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Dyrektor Zakładu Produkcji Elektro-Mechanicznej w Sobinie
Miejsce pracy: Sobin
Komórka organizacyjna: Dyrektor Zakładu Produkcji Elektro-Mechanicznej
Zakres obowiązków:
1) Organizowanie pracy i nadzorowanie działalności komórek organizacyjnych Zakładu Produkcji Elektro-Mechanicznej, 2) Organizowanie i koordynowanie działalności i właściwych warunków techniczno-organizacyjnych produkcji, 3) Nadzorowanie planów operacyjnych produkcji oraz ich wykonania, 4) Analiza i ocena opłacalności produkcji wyrobów ze szczególnym uwzględnieniem progu rentowności, 5) Realizowanie kwartalno-miesięcznych i rocznych planów zysku oraz innych parametrów ekonomiczno-finansowych ustalonych przez Zarząd Spółki, 6) Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu 7) Organizacja Zakładu umożliwiająca sprawne działanie systemu zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, 8) Odpowiedzialność za wdrażanie procedur produkcyjnych, 9) Nadzór nad procesami planowania produkcji dla zapewnienia ciągłości i terminowości realizacji zleceń produkcyjnych, 10) Odpowiedzialność za prawidłowe stosunki międzyludzkie w zakładzie, współpracę z organizacjami społecznymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie: magister o kierunku inżynieria produkcji lub automatyka, mechanika precyzyjna, ekonomiczne
  • Wymagany staż: 5 lat
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość obsługi programów Office, Power Point,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • Język Angielski na poziomie B2
  • znajomość funkcjonowania i poruszania się na międzynarodowym rynku korporacyjnym,
  • kompleksowy nadzór nad zarządzaniem procesem produkcyjnym począwszy od planowania po końcowy odbiór jakościowy produktów,
  • budowa i weryfikacja celów strategicznych i operacyjnych w oparciu o analizę SWOT,
  • poszukiwanie rozwiązań podnoszących efektywność produkcji,
  • znajomość zarządzania procesami produkcji na bazie systemów Lean Manufacturing,
  • podnoszenie wydajności poprzez prowadzenie analiz i na ich podstawie wdrażane optymalnych koncepcji produkcji, a także nowych technologii,
  • wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych w sferze produkcji,
  • przygotowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetów oraz za optymalizację kosztów działalności,
  • sporządzanie raportów i analiz produkcji (wspomagane systemem IT),
  • obsługa programów typu ERP,
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresów BHP i ergonomii pracy, nadzór nad przestrzeganiem BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość zagadnień z zakresu organizacji linii produkcyjnych, planowania i organizacji produkcji,
  • zdolności przywódcze, negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, samodzielność,
  • inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
  • Język Angielski na poziomie C1