Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Cedynia
Automatyk - elektronik
Miejsce pracy: KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi "Cedynia"
Komórka organizacyjna: Wydział Elektryczny i Automatyki
Zakres obowiązków:
Zgodnie z kartą stanowiskową pracy automatyk - elektronik
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku automatyk lub elektronik lub elektryk lub mechatronik
  • Dyspozycyjność
  • Dobra umiejętność czytania i posługiwania się schematami urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Podstawowa znajomość działania urządzeń automatyki przemysłowej
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych do pomiaru wielkości elektrycznych
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E1
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym lub przy konserwacji urządzeń i instalacji automatyki przemysłowej
  • Znajomość podstaw oprogramowania i obsługi sterowników PLC (Siemens, Allan Bradley, ABB)
  • Znajomość przemysłowych systemów komputerowych SCADA
  • Umiejętność tworzenia i edycji schematów w oprogramowaniu Autocad lub Eplan