Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Głogów
Komórka organizacyjna: Magazyn Wielobranżowy
Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie i organizacja zgodnych z przepisami BHP przyjęć i wydań magazynowych oraz procesu magazynowania. 2. Współpraca ze służbami innych magazynów. 3. Prowadzenie dokumentacji powierzonego zakresu obowiązków. 4. Ponoszenie odpowiedzialności materialnej i cywilnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami za powierzone towary i inne mienie Spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego
  • Umiejętność obsługi dystrybutorów i zbiornika paliw
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 15/02/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 28/02/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz