Szczegóły oferty


POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jest przedsiębiorstwem transportowym świadczącym usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego, przy użyciu własnych wagonów i lokomotyw. Dodatkowo POL-MIEDŹ TRANS prowadzi działalność w zakresie napraw taboru kolejowego. Spółka wykonuje usługi kolejowe na zewnętrznych liniach kolejowych sieci PKP PLK S.A. oraz obsługuje bocznice kolejowe Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. POL-MIEDŹ TRANS istnieje na rynku blisko 50 lat i zatrudnia około 730 wykwalifikowanych pracowników.
Nazwa oddziału: POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Hydraulik
Miejsce pracy: Oddział w Polkowicach
Komórka organizacyjna: Dział Infrastruktury i Elektroenergetyczny
Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych Montowanie urządzeń i zbiorników ciśnieniowych Montowanie urządzeń i aparatów grzewczych Montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych Montowanie przewodów instalacji wodnych, ,kanalizacyjnych i grzewczych Przygotowanie instalacji wodnych kanalizacyjnych i grzewczych do odbiorów technicznych Montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych Regulowanie parametrów pracy instalacji grzewczych i ciepłej wody Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż.
Wymagania:
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 17/02/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 10/03/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Akcja rektutacyjna została anulowana
Wstecz