Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Cedynia
Samodzielny pracownik - Umowa na zastępstwo, z możliwością dalszego zatrudnienia
Miejsce pracy: Orsk (Gmina Rudna), siedziba Huty Miedzi „Cedynia”
Komórka organizacyjna: Dział Sprzedaży
Zakres obowiązków:
Prowadzenie spraw związanych ze sprzedażą walcówki, drutu oraz granulatu dla odbiorców krajowych i zagranicznych, tj: - bieżące wystawianie dokumentów sprzedaży: faktur wewnętrznych, faktur VAT, dokumentów Wz, - sporządzanie bieżącej dokumentacji wysyłkowej: listy przewozowe CMR i CIM, specyfikacje wysyłkowe, faktury invoice (w dostawach poza UE), - prowadzenie całości spraw związanych z odprawami celnymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie: licencjat
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • sprawne posługiwanie się programami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • samodzielność w działaniu
  • kominikatywność i umiejętność pracy w zespole