Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Cedynia
Maszynista urządzeń energetycznych
Miejsce pracy: Orsk (Gmina Rudna), siedziba Huty Miedzi „Cedynia”
Komórka organizacyjna: Wydział Energetyczny
Zakres obowiązków:
- obsługa panelu sterującego urządzeniami energetycznymi, - obsługa i czynności konserwacyjne pomp, - obsługa układów chłodniczych (zawory, klapy zwrotne, zasuwy, manometry, filtry workowe, Hydac itp.), - bieżąca obsługa sprężarek, - bieżąca obsługa stacji odwróconej osmozy i zmiękczania wody, - bieżąca obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków, - bieżąca obsługa urządzeń chłodni kominowej, - wykonywanie drobnych prac warsztatowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: technik o specjalności energetyk, elektroenergetyk, mechanik, elektromechanik o kierunku techniczny
  • podstawowa znajomość układów pompowych
  • podstawowa znajomość układów sprężonego powietrza
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • możliwość pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami urządzeń i instalacji energetycznych
  • podstawowa znajomość działania urządzeń automatyki przemysłowej
  • znajomość przyrządów pomiarowych do pomiaru wielkości przepływu, ciśnień i temperatury płynów
  • uprawnienia energetyczne E2, E3 – mile widziane