Szczegóły oferty

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedzin elektrotechniki, automatyki i systemach łączności oraz certyfikacji i atestacji maszyn i urządzeń.
Nazwa oddziału: INOVA Spółka z o.o.
Inspektor ds. badań maszyn, urządzeń i instalacji pod ziemią
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej i Badań Elektrycznych
Zakres obowiązków:
-Wprowadzanie danych do arkusza kalkulacyjnego MS Excel -Wykonywanie badań elektrycznych głównie w przemyśle -Sporządzanie sprawozdań i protokołów z badań -Sporadyczne wykonywanie badań kontrolno-pomiarowych w podziemnych zakładach górniczych -Opiniowanie branżowych rozwiązań technicznych -Postępowanie zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania, metodami badawczymi, przepisami i normami technicznymi -Po odbyciu procesu szkolenia wstępnego wykonywanie pomiarów urządzeń na zgodność z normami EMC oraz rozwiązywanie problemów EMC podczas testów
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne o kierunku elektrotechnika lub energetyka, automatyka lub pokrewne
  • Uprawnienia SEP, kat. E1 (do 1 kV)
  • Uprawnienia kontrolno-pomiarowe
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz skrupulatność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP, kat. D1 oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu EMC
  • Wiedza z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
  • Wiedza z zakresu systemów oceny zgodności, wymagań normatywnych i przepisów branżowych
  • Wiedza z zakresu metrologii