Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"
Elektromonter pod ziemią - ME
Miejsce pracy: O/ZG "Polkowice - Sieroszowice"
Komórka organizacyjna: Dział Energetyczny - ME
Zakres obowiązków:
Utrzymanie ruchu sieci i urządzeń elektrycznych na obsługiwanych oddziałach górniczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe o specjalności elektrycznej lub pokrewnej: automatyka, elektroenergetyka, elektromechanika, elektronika, informatyka, mechatronika, teleinformatyka, telekomunikacja (wymagany tytuł zawodowy).
  • Świadectwo kwalifikacyjne upoważniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV lub powyżej w zakresie obsługi, konserwacji remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym;
  • Staż pracy w ruchu zakładów górniczych;
  • Znajomość układów sterowania i systemów automatyki oraz podstawowych technik pomiarowych;
  • Biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Ukończenie kursów i szkoleń potwierdzonych świadectwem z zakresu obsługi, napraw i eksploatacji urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci (kabli, przewodów, zabezpieczeń);
  • Znajomość programowania i obsługi sterowników PLC;
  • Znajomość układów zasilania, sterowania i sygnalizacji maszyn wyciągowych.