Szczegóły oferty

CBJ sp. z o.o.
Centrum Badań Jakości jest jednym z największych laboratoriów badawczych w kraju, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.
Nazwa oddziału: CBJ sp. z o.o.
Elektronik
Miejsce pracy: Legnica ; Polkowice
Komórka organizacyjna: Wydział Badań Jakości „Legnica”
Zakres obowiązków:
Bieżące naprawy, konserwacje, przeglądy techniczne urządzeń pomiarowych (spektrometry XRF, OES,ICP-OES, ICP-MS, AAS, analizatory tlenu, rtęci oraz pozostałego wyposażenia laboratoryjnego. Realizacja prac w zakresie konserwacji i przeglądów technicznych wyposażenia pomocniczego i pomiarowego (WPiP) w laboratorium - wykonywanych również przez firmy zewnętrzne. Składanie zamówień na części zamienne. Opiniowanie ofert i odbiór techniczny przy dostawach części zamiennych. Gospodarka materiałowa w zakresie części zamiennych do wyposażenia pomocniczego i pomiarowego (WPiP) w laboratorium. Współuczestnictwo w opiniowaniu ofert i odbiorach technicznych przy dostawach części zamiennych. Prowadzenie ewidencji i nadzorowanie sprzętu komputerowego oraz jego oprogramowania
Wymagania:
  • Wykształcenie: technik elektronik o kierunku elektrotechnika lub elektronika
  • znajomość czynnych i biernych elementów elektroniki
  • umiejętność uruchamiania, naprawy układów elektronicznych analogowych, cyfrowych i mikroproceso-rowych
  • znajomość środowisk programowych i systemów informatycznych
  • znajomość zagadnień z zakresu miernictwa, wykonywanie kalibracji aparatury pomiarowej
  • znajomość pracy komputerów, spektrometrów rentgenowskich, emisyjnych, ICP i AAS,
  • Język Angielski na poziomie A2
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej urządzeń po-miarowych
  • zmysł techniczny (analiza schematów, lokalizacja usterek w urządzeniach)
  • umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • dyspozycyjność