Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Cedynia
ślusarz - operator urządzeń skrawających
Miejsce pracy: Orsk (gmina Rudna) - Huta Miedzi „Cedynia”
Komórka organizacyjna: Wydział Mechaniczny
Zakres obowiązków:
- prace na tokarce konwencjonalnej, - prace na frezarce konwencjonalnej, - obsługa tokarki numerycznej TZD 63N, - regeneracja walców, - toczenie, frezowanie detali niezbędnych do utrzymania w sprawności obu linii produkcyjnych,
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku techniczny lub techniczny o profilu obróbka skrawaniem
  • Wymagany staż: 3 lata
  • specjalizacja: tokarz
  • 3 lata praktyki na stanowisku tokarz
  • umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych
  • znjaomość czytania rysunku technicznego
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • umiejętność obsługi tokarek CNC
  • znajomość tokarek numerycznych z układem sterowania SINUMERIK
  • uprawnienia do obsługi suwnic II S
  • umiejętność obsługi frezarek konwencjonalnych